Joensuun kaupunginorkesteri - Hallinto

Postiosoite

Joensuun kaupunki / Hyvinvointipalvelut
Tiedepuisto
Länsikatu 15
4 B -rakennus 2. krs
80110 Joensuu

Käyntiosoite

Yliopistokatu 4
80100 Joensuu

Henkilökunta

Marjo Vattulainen
intendentti
050 415 2944
marjo.vattulainen@joensuu.fi

Kreetta Hannula
tuottajamarkkinoija
050 436 0579
kreetta.hannula@joensuu.fi

Seppo Tiensuu
tuottaja-nuotistonhoitaja
0500 679 528
seppo.tiensuu@joensuu.fi

Tero Pehkonen
orkesterijärjestäjä
050 5751384
tero.pehkonen@joensuu.fi

Ari Varpula
yleisötyö, tuuban äj
ari.varpula@joensuu.fi

Anni Koskeli-Ratamaa
toimistosihteeri
050 3121268
anni.koskeli-ratamaa@joensuu.fi

Sivu arviointi ja palaute