"Henkilökohtaisia työllisyyspalveluita"

Yhteystiedot

Nuorten 15–29-vuotiaiden palvelut Ohjaamo
(Torikatu 17, 2. krs), ohjaamo@jns.fi, p. 050 593 5156 (ma-to klo 12-15)

Työllisyyskoordinaattori
Hilkka Mäkinen, hilkka.makinen@joensuu.fi, p. 050 431 0848

Yksilövalmentajat
Katja Kanninen, katja.kanninen@joensuu.fi, p. 050 412 1379
Laura Kekäle, laura.kekale@joensuu.fi, p. 050 512 4961

Työnhakutuutori
Tytti Turpeinen, tytti.turpeinen@joensuu.fi, p. 050 407 1218

Saumat ­­– mahdollisuuksia nuorille (ESR) -hanke
Projektikoordinaattori
Riikka Malin, riikka.malin@joensuu.fi, p. 050 512 9400
 

Yli 30-vuotiaiden palvelut

Neuvontapalvelu (Torikatu 17, 3. krs)
Työnsuunnittelija

Jyri Heikkinen, jyri.heikkinen@joensuu.fi, p. 050 438 7391

Yksilövalmentajat (Torikatu 17, 3. krs)
Riikka Kaljunen, riikka.kaljunen@joensuu.fi, p. 050 414 0256
Jani Savelius, jani.savelius@joensuu.fi, p. 050 364 5699
Mirva Pääskyvuori, mirva.paaskyvuori@joensuu.fi, p. 050 409 2205
Anu Honkanen, anu.honkanen@joensuu.fi, p. 050 516 3068

Asiakkuuspäällikkö (Torikatu 17, 3. krs)
Riikka Vartiainen, riikka.vartiainen@joensuu.fi, p  050 434 8641

Työllisyyssihteeri (Rantakatu 20, 2. krs)
Katja Väänänen, katja.vaananen@joensuu.fi, p. 050 433 9493

Työllistäminen (Rantakatu 20, 2. krs)
Henkilöstön kehittämispäällikkö
Päivi Tolvanen, paivi.tolvanen@joensuu.fi, p. 050 554 0716

Työnantajapalvelut ja työllistämisen kuntalisä (Torikatu 17, 3. krs)
Työllisyyskoordinaattori
Sari Riikonen, sari.riikonen@joensuu.fi, p. 050 310 9635

Työ- ja toimintakykyselvittely
Yksilövalmentaja (Torikatu 17, 3. krs)
Vappu Pöllänen, vappu.pollanen@joensuu.fi, p. 050 463 7531

Monialainen yhteispalvelu
TYP-verkostojohtaja (Rantakatu 20, 2. krs)
Satu-Sisko Eloranta, satu-sisko.eloranta@joensuu.fi p. 050 310 9621

Päivitetty 25.05.2018